Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megváltoztam, nem ismerek...

Megváltoztam, nem ismerek magamra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Érzem magamon, hogy valami hatalmas nagy változáson mentem keresztül. Szinte nem ismerek magamra.

Lehet azért van ez, mert már lassan fél éve nem találkoztam barátokkal (ha meg még is, mint például 1 hete, nem tölt fel az együtt töltött idő, hanem inkább lefáraszt), vagy csak a kamaszkor műveli ezt velem? Bár az utóbbi talán már nem annyira reális, most töltöm be lassan a 18. életévemet.

Régen soha nem voltak ilyen nagy hangulatingadozásaim. Többször voltam mosolygós, mint "depis", komor. Érzem hogy bezárkóztam. Ha van is lehetőségem emberek közé menni, nem akarok. Eddig extrovertált embernek vallottam magam, de mostanra már az ellenkezője vagyok.

Szeretnék változtatni a viselkedésemen, de nem tudok. Ha mégis ügyelek rá, hogy most ne jöjjön hirtelen rám a szomorúság, hamar leteper és nem tudom áttörni.

Veletek is volt már hasonló? Ez normális?

Egyébként vannak hobbijaim, barátaim, jó családi hátterem... mindenem megvan ami csak kellhet, de mégis ilyen a viselkedésem. Habár már abban sem vagyok biztos, hogy a hobbijaim valóban azok-e. Rég csináltam olyat ami feltölt (kivéve a találkozást barátaimmal, de mint már írtam, inkább lefárasztottak). Régen ilyen volt számomra például a festés. Most már az sem vidít fel.


Ha ti is átmentetek már ilyenen, ti hogy éltétek meg ezt? Ugye ez csak egy korszak és majd lassan visszakerülök a régi énembe?



2021. márc. 6. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenki változik, ez a fejlődés lényege. A kérdés, hogy ki mennyire tud ehhez a változáshoz alkalmazkodni.
2021. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A bezártság miatt lehet.


Menj el horgászni!

2021. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!