Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valaki tud segiteni hogyan...

Valaki tud segiteni hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szóval asztalos szakmán vagyok de már végzős vagyok ..

és nagyon nem akkarok ebben a szakmában dolgozni

de viszont nagyon értek az informatikáhozz tudok több fajta programozó nyelven pl ; Python , java, css , html , php

És szeretek programozni

Ezzel a tudással lehet egy állast találni ? Nagyon nem tudom mit csináljak a jövőben és már ez az utolsó évem



2021. márc. 6. 17:05
 1/5 A kérdező kommentje:

Előre is hálás vagyok annak aki tudna valamiben segiteni :(

17l

2021. márc. 6. 17:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg tudsz benne programozni legalább erős középszinten és értelmes ember vagy, akkor szerintem van értelme megpróbálnod társulni másokkal.

(vagy weboldalt készíteni).

A lényeg, hogy próbáld meg!

2021. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon értek az informatikáhozz tudok több fajta programozó nyelven" "szeretek programozni" "Ezzel a tudással lehet egy állast találni ?"


Ha ezt így előadod egy állásinterjún, az úgy elég sovány lesz. Ebből semmi nem derül ki.

2021. márc. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg faipari cég hátha keres programozáshoz és asztalos munkához is értő fejlesztőket, automatikákhoz.
2021. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, de vannak projektjeid?
2021. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!