Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Turizmus vendéglátás alapszak...

Turizmus vendéglátás alapszak után mennyire nehéz elhelyezkedni és milyen beosztásban van rá lehetőség?

Figyelt kérdés

anyagi részt nem említve legalább munkát kaphatok ha van gyakorlatom, és ha igen akkor milyent? pl. hallottam recepcióst elsősorban.

a lényeg annyi lenne hogy emberekkel kelljen foglalkozni, nyelvtudás az van.

Családban egy panzió is el fog indulni, emberünk képesítéssel meg nincs.

Lehetőségek vannak? persze hosszútávban gondolkodva, 6 év múlva mikor covidnak se híre se hamva.


16F



2021. márc. 8. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2021. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is ezt tanulok, úgyhogy remélem azért visszaáll minden, és könnyű lesz😅 tanáraim szakmabeliek, és ők úgy gondolják, hogy ha visszaáll minden, akkor nagyon szükség lesz munkaerőre, hiszen, most szinte mindenki otthagyta a szakmát, és ott helyezkedett el, ahol tudott, és nem valószínű, hogy újra munkahelyet terveznek váltani. Ezért a frissen munkaerőpiacra kikerülteket nagyon keresni fogják.
2021. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!