Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám leküzdeni az...

Hogyan tudnám leküzdeni az állásinterjútól való rettegésemet?

Figyelt kérdés

Ha izgulok akkor nem vagyok kommunikatív, nem tudok gondolkodni és csak pár mondattal válaszolok és hajlamos vagyok akadozva beszélni amit nagyon megalázóan élek meg.

Szóval abszolút nem tudok jó benyomást kelteni, nem birom előadni magam.

25/L


2021. márc. 14. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
En ugy oldottam meg, hogy nem megyek interjura ... engem szokas megkeresni, ha szukseg van a munkamra :)
2021. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az izgulást sajna nem nagyon/nagyon nehezen lehet megoldani. Gyakorold be hogy miket fogsz mondani, gyakori kérdésekre a válaszodat, öltözz fel szépen, de kényelmesen, és még azt ajánlom hogy legyen valakid aki bíztathat. Pl. egy barát vagy családtag. Miután begyakoroltál mindent, tereld el a figyelmedet. Minél tovább stresszelsz rajta annál rosszabb lesz.
2021. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!