Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak en vagyok igy ezzel?

Csak en vagyok igy ezzel?

Figyelt kérdés
Mindig ugy ereztem, h szégyenkeznem kellene amiatt h nincs testvérem. Amikor pl szóba kerul vhol a tema akk ugy erzem h mindenki lenéz engem amiert nkm nincs. Masok el szoktak mondani h nekik nincs de en inkabb eltitkolom masok elol mert szégyennek erzem.

2021. márc. 30. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért érezd szégyennek? Szerintem csak te vagy így vele, még sose gondoltam rá, hogy ezt valakinek szégyenkezni kéne, és még sose jutott eszembe ilyenért lenézni valakit. És szerintem másoknak sem, vagy hát meglepne, ha mégis.
2021. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van testvérem és én egyáltalán nem szégyellem. Neked se szabad azt, hogy nincs. Ez van és kész. Végülis nem a te döntésed, hogy van/lesz-e testvéred vagy sem. Én még senkit sem néztem le azért mert van vagy nincs testvére. Ne szégyenkezz ilyen miatt:)
2021. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Csináltál valami immorálisat? Ha nem, akkor ne szégyenkezz.
2021. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!