Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok vele néha úgy,...

Németvári Kitti kérdése:

Csak én vagyok vele néha úgy, hogy ha már úgy is így van valami, akkor már végülis ez van?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy pl. szerettetek volna megvenni egy bizonyos márkájú hangszert, de csak a másik márkájú volt, ami egy fokkal rosszabb, mint amit eredetileg kinéztetek, de mivel az nincs, jó lesz a másik is. Vagy olyasmi, hogy egyik nap eltervezitek, hogy lovagolni mentek, de a lovardában közlik veletek, hogy lesérült a ló, amin szoktatok lovagolni, a többi meg foglalt, így meghiúsult a program. Vagy ilyenek. Nekem ez az élet egy csomó területén előjön. Hogy lett volna valami valahogy, de közbejött valami, és nem úgy lett, és akkor már végülis mindegy, ez van, és nem gondolkozol rajta többet. Vagy ti ezt nem tudjátok ilyen könnyen elfogadni?

#változás #történés #közbejön valami
2021. ápr. 3. 10:49
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Még hogy nem gondolkozol rajta többet? Ember, még most is ezeken rugózol! Még gyíkhura is kiírtál emiatt egy kérdést. Még hogy nem gondolkozol rajta többet... Vicces...

Tényleg nem kéne ilyesmiken agyalnod.

2021. ápr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!