Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pár hónapja elkezdtem MJrol...

Pár hónapja elkezdtem MJrol videókat nézegetni aztán képeket cikkeket olvasgatni a zenéit hallgatni és ez fokozódott, minden nap ezt csinálom nem tudom hogy mit tehetnék h ne csináljam napról napra ezt? többi lent

Figyelt kérdés
ha nem nézegetem a képeit vagy nem hallgatom a zenéit rosszul vagyok marmint rossz érzés fog el, úgy érzem függő lettem. valaki tudna valami tanácsot adni h kicsit enyhüljön és őt is ugyan úgy "kezeljem" mint a többi előadót?

2021. ápr. 7. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nézd meg a Leaving Neverland-et.
2021. ápr. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
láttam és nem hiszek nekik mivel utána olvastam és csomó dolgot találtam, pl a vasutas 1982ben történt állítólag ott is a szex, de 1983ban készült el és egy csomó ilyen van
2021. ápr. 7. 11:55
 3/6 A kérdező kommentje:
sőt a mozis dolog is kamu, a mozicsarnokot csak kívülről lehetett bezárni amihez a testőröknek volt kulcsuk
2021. ápr. 7. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:
97%

Keres más idolokat is, vagy próbáld elvonni a figyelmedet a hobbiddal.


Vagy keres egy csoportot (Facebook, Discord,...) ahol hasonló rajongókra találsz és meg tudod a vele kapcsolatos dolgat osztani, ha az segít.


- egy MJ fan.

2021. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
68%
Hallgass más énekeseket!
2021. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt csináltam mint te. Sőt én hónapról hónapra végignéztem a képeit 1980-2009ig.

Simán érdeklődtem iránta, érdekelt ki is volt ő, és nem bánom hogy megismertem. :) Példakép.

2021. ápr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!