Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mire utalhat ha valakinek nem...

Mire utalhat ha valakinek nem mindig egyforma a kézírása?

Figyelt kérdés

Nem hirtelen változott, sosem volt egyforma. Szép tollal, nyugodtan, de nagyon figyelve szép, de simán leírja bármelyik betűt legalább háromféleképpen.


Nincs mentális zavar :) Csak egyszerűen nincs kiforrott kézírás, és ebbe a számok is beletartoznak.

Felnőttként.


Néha szép gyöngybetűk, de többnyire egy borzalom


2021. ápr. 11. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig máshogy írok, nekem ez azért van, mert rengeteg helyesíró versenyen voltam, és mindig gyöngybetűkkel kellett írnom, és én így írtam végig általánosban, és amikor gyorsan kellett írnom nem tudtam ennyire figyelni a külalakra, szóval a gyorsírásom katasztrófa, és így ha lassan írok tudok arra figyelni, hogy szép legyen, de tudom csúnyán is írni. Nincs ebben semmi.
2021. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! De mi van, ha pl. még mondjuk egy 4-es számon is mindig hezitál melyik a szebb leírás? Minden felnőtt egyformán írja már a számokat, te meg azon variálsz melyik lenne szebb....
2021. ápr. 12. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Uhh, hát én ilyeneken mondjuk sosem gondolkodtam, nem tudom... Kérdezz rá nála, hogy miért ilyen fontos neki, hogy a legszebben írja, ha nincs jelentősége
2021. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én vagyok az a szerencsétlen :) Nem tudom miért. Mert szerintem egyik sem szép :D
2021. ápr. 12. 10:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!