Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elvesztettem minden önbizalmam...

Elvesztettem minden önbizalmam? Ilyen szar lennék lelkileg vagy nemtudom ...?!

Figyelt kérdés

Minden álmom a jogsi szerzes volt, mindig! Ami mar folyamatban is van egy ideje, mar a kresz vizsgam is meg van es az elsosegely is..volt egy forgalmi vizsgam is amin sajnos megbuktam, mert annyira zavarban voltam hogy hibaztam egyet hogy utana mar ugy mentem vegig mint aki eloszor ul volan mogott...szoval megbuktam eleg szegyenteljesen ugyanis az oktatom annyit mondott o tudta es az nap be is fejezte a munkat nyugdijba is ment. (hozza teszem nem miattam, es azt is hogy a vizsga elott mindig azt mondogatta hogy sikerulni fog)

Na de, mivel megbuktam es o az autos iskola vezetoje mondta hogy atiranyit egy munkasahoz akinel folytathatom..aki eleg ellenszenves...

es most honapok ota halogatom hogy ujra vezessek es vizsgazzak..parom mondja mennyek es csinaljammert hat ugye kene a jogsi es a tobbi..de nemtudom, felek..sott rettegek hogy ujra elcseszem es csak rosszabb lesz...mit tegyek? komolyan mar nemtudom


2021. ápr. 14. 00:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ellenszenves akkor miért nem keresel újat?
2021. ápr. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Epp keresem az ujat, de nincs nem is tudom ugy mond erom ujra vezetni
2021. ápr. 14. 06:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Most emiatt ne menjen el a kedved a vezetéstől,a saját baráti körömbe ezerszer bénább ismerőseim voltak,például egyik barátom már 6. alkalommal csinálja újra jelenleg a gyakorlatot,mert mindig elhibáz valamit. Következő alkalommal már magabiztosabb leszel. Szépen nyugtasd le magad aznap és sok sikert kívánok. A párod is bízik benned,őt se az érdekli hányszor buksz meg,hanem hogy valamikor meglegyen a jogsi.
2021. ápr. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy eddigi eletembe nagyon keves dolog az ami nem sikerult, de azt abba is hagytam az elso bukasnal, szoval meg sose volt olyan hogy folytassam amiben elbuktam ami eleg szomoru tudom.. De megprobalok erot venni magamon
2021. ápr. 14. 06:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sajnos vannak dolgok az életben,amik nem fognak egyből sikerülni,de a hibájából tanul az ember. Kedvenc idézetem: Senki nem tud olyan nagyot ütni,mint az élet,de nem az számít mekkorár ütsz hanem,hogy mennyi ütést állsz ki,amikor talpon kell maradni.Bírni kell a pofont és muszáj menni tovább! Csak így lehet győzni.
2021. ápr. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A fájdalom az csak ideiglenes,az idővel elmúlik,de ha feladod,akkor örökre elveszik.
2021. ápr. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amugy eleg kitarto tudok lenni amikor eloszor probalok dolgokat. De ugy erzem hogy ha valamire elsore nem vagyok kepes masodjara szinten elfogok bukni..Nemtudom hogy miert van bennem ez az erzes de kiborito..Es koszonom a valaszokat igazan jol esnek! Es ez az idezet nem semmi!
2021. ápr. 14. 09:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak bátorítani tudlak. Ne add fel!

Ismerek egyetemet végzett srácot, aki jó tanuló volt, mégis 2x megbukott a gyakorlati vezetésen. Az egyik esete az volt, hogy leparkolásnál hátra menetben nagy közt hagyott ki a másik autó mellett. Szerintem ez igazságtalan volt, hiszen engedhették volna neki, hogy előre-hátra menettel betartsa a helyes távot. Mindez kb. 5 éve volt.

Olyat is hallottam (lehet, hogy pletyka, tehát nem állítom!), hogy egyes autósiskolák ezzel akarják növelni a bevételüket, mert a pótvizsgát fizetni kell. Elítélem.

Amikor én gyakoroltam a vezetést, az oktatóm azzal indított el, hogy menjek, amerre akarok. Kihasználtam az ajánlatát és olyan helyekre mentem, ami nehéz volt (lejtőn felmenetben megállni a kereszteződés előtt akkor is, ha nem volt kinek előnyt adnom a főúton, de ezt mindig mondtam, hogy képzeljük, hogy előnyt kell adnom (és hasonló helyzetek). Fontos, hogy figyeld a táblákat és a tükröket. Vedd számba, hogy min buktál el. Ismételd el gondolatban, de kérjed meg az oktatót, hogy elmehess arra a helyre, ahol elhúztak. Ha kell kérjed meg, hogy ismételhess (esetleg más helyen, de hasonló helyzetben).

Nem megengedett, de olyat is hallottam, hogy valaki a szülőjével, testvérével stb. (akinek volt jogosítványa) elment vidékre a határba, átült a kormány mögé és ott gyakorolták a megállást, hátrálást egy leszúrt gallyhoz, meg hasonlókat.

Ne csüggedj!

Sok sikert!

2021. ápr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Esküszöm több támogatást kapok itt mint a valóéletben, a barátoktól rokonoktól.. Köszönöm nagyon jól esik ez a biztatás! És igazán megnyugtat hogy fiuknál is előfordul mert ismerőseim közül még egy férfi sem bukott és mindig megkapom hogy tipik női sofőr..és ezt most jól esett elolvasni..
2021. ápr. 14. 10:29
 10/11 anonim ***** válasza:
A válaszokat csak átfutpttam, de a kérdésre válaszolva, a vezetéssel én is bánázok. Elég bénán megy, de azért fejlődök, csak lassan. Nekem nem ment el a kedvem, neked se menjen, ha már elkezdted, akkor az eddigi munkád ne legyen hiába.
2021. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!