Mi a napi rutinotok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Felkelek 8:14kor, mert 8:15től van órám. Iszom egy kávét félkómásan, az ágyban, végigülöm az összes órám, lehet kimegyek egy almáért vagy valami, aztán ha vége van a dolognak, átveszek egy másik kényelmes ruhát, befekszem ismét az ágyba, és éjfélig sorozatot nézek. Közben valahol a nap során iszok még pár kávét, és lehet elmegyek boltba, de az is ritka.


Jelenleg ez a rutinom, de ez inkább depresszió, mintsem inspiráló :)

2021. ápr. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:
100%

Kb hajnali ½5kor felébredek arra, h rosszalkodnak a macskàk.

Utàna szolid visszaszundi 6ig, akkor csörren a vekker.


Kis énidő,zsebzsötem 6:30ig, utàna adok nekik reggelit, bevàgok valami könnyed reggelit, és sebtiben felöltözöm.


6:55-7:10közt megjön a fuvar, 8ra bennvagyok a munkàban. Kb 8:20-30ig céges reggeli, majd munka. 11:50magassàgàban iràny a menza, és 1ig ebédszünet.


Utàna indul a délutàn. Kb 4:40ig kicsit feszítettebb munka, majd iràny haza 5:10magassàgàban.


6ra hazaérek, kb 5ből 2alkalommal bevàsàrlàs. Vacsiosztàs a cecàknak, míg folyik a fürdővíz. Fürdés kb 7-½8ig, utàna beszélgetek, filmet nézek, majd 10-½11magassàgàban beadom a kulcsot és elalszom.

2021. ápr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

6:00-kor szól az ébresztőm.

6:25-kor kikelek az ágyból

6:30- 7:00-ig készülödök

Majd sietek a buszra, ami negyed nyolckor érkezik.

Fél nyolckor szállok le

7:40 környékén vagyok bent a suliba

Óráknak legtöbbször negyed három körül van vége.

Később jön a buszom, negyed négy körül.

16:00 körül otthon vagyok.

Ötig pihenek.

17:30-kor fogok neki a tanulásnak

20:30-ig tanulok átlagosan

Beszélgetek a családtagjaimmal.

21:30 körül megyek fürdeni.

22:00-kor már az ágyban vagyok

Egy óráig telefonozok, majd 23:00-kor alszom el.

2021. okt. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!