Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én vagyok az életképtelen...

The Best Nr.1 kérdése:

Én vagyok az életképtelen vagy ez csak egy nehéz periódus az életemben?

Figyelt kérdés

Kicsit azt érzem hogy fordulóponthoz ért az életem és egyszerűen nem tudom hogy mit csináljak. Felvázolom nektek röviden a helyzetemet: 19 éves vagyok, tavaly végeztem a sulival. Elkezdtem dolgozni, remélve hogy párhuzamosan megtudom szerezni a jogsit. A hely ahol dolgozom egy pláza, az a gondom hogy a kollégám, (akivel egy kis 2x8m -es stand ban kell lennem 12 órát) egy olyan személyiség, amelyet én mindig is kerültem: mindenbe beleköt, lenéző, állandóan csesztet, a szimpla jelenlététől is szorongok. Most épp valami más munkát keresek, sikertelenül egyenlőre. Igen, gondjaim vannak a depresszióval és a szorongással. Szerettem volna szakemberhez fordulni, de nincs rá pénzem. Emellett az oktató is kicseszett velem, 6 hónapja vagyok beiratkozva és bár előleget adtam, még nem vezettem egy percet sem. Kénytelen leszek újra iratkozni más helyre.

Terveztem hogy egyetemre megyek idén, hogy egy kicsit szabaduljak ebből a helyzetből és talpra álljak. 5-6 hónap van még addig, és nem tudom azt megengedni magamnak hogy mondjuk otthon ülljek és a jogsi árát már kikeresve mondjuk csak arra koncentráljak. Szüleimmel sem a legjobb a kapcsolatom, már többször is majdnem elköltöztem. Nem tudnék kijönni velük, felhoznák hogy el kell tartsanak ebben a korban is stb stb. Nem tudom, valahogy semmi sem jön össze és nem tudom hogy hogyan tovább.



2021. ápr. 14. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ke..


Ezek szerint kaptál válaszokat. Miért nem emeled ki a kérdéed, ha még nem elég a válaszok száma?

2021. ápr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt nem én kérdeztem, nem tudom miért linkelted ide. Illetve összetettebb nálam a probléma.
2021. ápr. 14. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!