Ez önbizalomhiány?

Figyelt kérdés
Nem merek megszólítani egy lányt, beszélgetni emberekkel, idegenemberek közé menni. Még egyik osztálytársammal sem beszéltem, pedig fél éve vagyok egy osztályba velük. Viszont bízok magamban olyan szinten, hogy fel merek mászni akármilyen magas építményre,fára, merek láncfűrészt kezelni 7 méteres magasságban, le merek sízni akármilyen meredek hegyoldalon, és fel merek mászni a sziklás hegyoldalakon,le merek ugrani akárhonnan. Ez önbizalomhiányra utal? (Az első rész)

2021. ápr. 14. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, arra.
2021. ápr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, sőt sokszor pont önbizalomhiányt és önértékelési problémákat kompenzál túl a fizikai vakmerőség.
2021. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem értem az összefüggést. Bízok magamban, hogy pl. nem zuhanok le a szikláról, vagy hogy nem esek be az autók elé miközben kéz nélkül megyek az orszàgúton biciklivel, mert tudom, hogy képes vagyok rá. Mi ez ha nem önbizalom?
2021. ápr. 18. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Az önbizalmat nem lehet általánosságban mérni, nincs olyan ember, aki minden élethelyzetben egyformán magabiztos.
2021. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!