Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megbolondulhat egy ember ha...

Megbolondulhat egy ember ha sokan gyűlőlik iletve piszkálják?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 14. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
nézd meg a miniszterelnökünket
2021. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Bocs azt hiszem nem ugyan az a miniszterelnökünk.
2021. ápr. 14. 20:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy megbolondulhat-e az ember ezektől, de ha valakit hosszú időn keresztül állandóan vegzálnak, kritizálnak, becsmérelnek, rosszindulatúan kezelnek, az az ember lelkületében, önbecsülésében nagyon nagy károkat tud okozni. Pláne, ha az illető e tekintetben sérülékeny.
2021. ápr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet ebben igazat mert engem anyit bántotak hogy már nem merek ismerkedni mint más normális ember nincs bátorságom idegen emberek közöt.
2021. ápr. 15. 05:55
 5/13 kokomfitty ***** válasza:
25%

Az tőled függ. Többnyire IQ függő mind az elkövető mind az alany esetét tekintve.

Az IQ-t valós értelemben értem nem a különféle teszteredményekre ami sok mindent mutat kivéve az illető intelligenciáját

2021. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 moozygoo ***** válasza:
Igen.
2021. ápr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igen sajnos.

Valahogy el kell engedned a füled mellett honey!

Nem egészséges az tuti.

2021. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
A válasz gyértelműen, igen. Elmentem külsősként egy vidéki gyárba dolgozni ahol az IQ szint kb. a tulajdonosaik fogainak számával volt egyenlő. Elképesztő, hogy micsoda válogatott gonoszságokkal tudtak kollektíve támadni mindazokra akik nem közéjük való volt. Miután beláttam, hogy felesleges ezeknek teperni és jópofizni, elkezdtem izolálni magam, ahogy kell. Zene, fülhallgató, senkivel nem beszéd, stb... Kocsimat végigkarcolták, kerekeit leeresztették, visszapillantót leverték. Egy szó mint száz, úgy éreztem kezdek becsavarodni. Ha maradok nagyon csúnya vége lett volna. Igen, megbolondulhatsz ha folyamatosan b***tatva vagy! Diplomával nyolcáltalánosok között pláne. Semmi köze az általános intelligenciához az áldozat részéről.
2021. ápr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#2 #kérdező Akkor mit keresel itt?
2021. ápr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nézd meg az Összeomlás c. filmet Michael Douglas-szel.

És szerezz egy shotgunt. :)

2021. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!