Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj ha nem szeretek megnyílni?...

Baj ha nem szeretek megnyílni? Beszélni a problémáimról?

Figyelt kérdés

Nos, akárhányszor van valami ami nyomaszt, vagy esetleg ami nyomot hagy bennem, nem szeretek beszélni róla, mondván hogy utálok panaszkodni, és biztosan van másoknak is problémája.

A másik ok pedig hogy nem igazán ért meg senki. Nem érzem úgy hogy ők valójában értik azt ami engem bánt, mégis sűrűn felhozzák hogy zárkózott vagyok. Sokszor felemészt, de van hogy képes vagyok megbeszélni magammal, vagy esetleg elnyomni. Baj hogy ilyen vagyok? Változtatnom kéne?



2021. ápr. 18. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy random személy felé megnyílni nem biztos h van értelme, mert egyrészt visszaél a titkaiddal, másrészt nem szakember, nem tud neked segíteni. Pszichiáter előtt érdemes megnyílni, aki tudja, hogy hogyan segíthet neked.
2021. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Itt elsősorban a barátaimra vagy a szüleimre gondoltam.
2021. ápr. 18. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!