Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek helyesen cselekedt...

Szerintetek helyesen cselekedtem, vagy nem kellett volna ezt?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, lány.

12-13 (!!!) éves lányok ugatnak nekem, hogy milyen gáz, hogy én még szűz vagyok.

Én - alapból rossz napom volt, ideges voltam - hirtelen felindulásból behúztam az egyik lánynak, akinek erre eltört az orra.

De azóta nem mernek szólni egy szót sem.

Szerintetek helyesen tettem, hogy így védtem meg magam? Mert lelkiismeret furdalásom van...


2010. aug. 22. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem cselekedtél helyesen,de én is ezt tettem volna,esetleg a fogát ütöm ki.Na mindegy,ezek után senki nem fog b@sztatni téged.
2010. aug. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna beb@szni neki. Csak annyit kellett volna mondanod, hogy:"és akkor mi van? te már 9 évesen kufircoltál, te rib@anc?" ennyi
2010. aug. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
14 évesen már amúgy is büntethető vagy, szal fel is jelenthetnek súlyos testi sértés vádjával.
2010. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
azért nem hiszem hogy a súlyos kaegóriába tartozna egy orrtörés :D
2010. aug. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bocs, csak írtam tovább valamit, aszt' a súlyos szót elfelejtettem kitörölni :P
2010. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tetted, de megertem, hogy felhuztad magad. Ne baratkozz ilyen "lanyokkal". nyugodtan mondd meg nekik hogy ilyen kis kurvoidokkal nem baratkozol, menjenek csak dugni, aztan 15 evesen mehetnek abortuszra. Te meg nem baszod el az eleted es tanulhatsz.
2010. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Egyáltalán nem gáz, ha az vagy, sőt... De ők ezt honnan tudják,megvizsgáltak?

Behúztál, oszt jóvan. Tanultak belőle, meg te is. :)

2010. aug. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13.L vok,de az tutt ,h min. 16ig szüz maradok,am ha nem is ütöm orrba,felpofozom... megérdemelte!!
2010. aug. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Helyesen. Aki ilyeneket mond, 12-13 évesen, azzal úgysem lehet normálisan beszélni. Még csúnyán sem, mert mindenre meg van a kész válaszuk. Jó, helyes! Viszont, legközelebb tényleg figyelj, hogy mennyire súlyos sérülést okozol. Azt kívánom, hogy ne legyen legközelebb! :)
2010. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem fair volt. :D
2010. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!