Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek, hogy csomó minden...

Félek, hogy csomó minden tizenéves buliból kimaradok, és nem lesz mire visszaemlékeznem. De hol lehet az a társaság, ahová én is tartozom? (weiter)

Figyelt kérdés
Nincsen semmiféle társaságom, pedig már 17 éves vagyok. Kicsit keserűvé tesz a tudat, hogy felnőttkori robotolásomkor nem lesz szép nap, amire visszaemlékezhetnék. Viszont nem is vagyok egy olyan rioba, meg az ezerféle beach nevű helyekre járós. Mindenki tudja nyomatni a "jajj, mi milyen jó barátok vagyunk" szöveget, amikor 1. ez nem így van 2. közünk nincs egymáshoz. Miért nincs olyan társaság, ahol az alteros fiatalság megvitatja egymással, hogy mi a világ hibája, aztán szív rá egy kis biocuccot? Tudom, hogy nem ma van a "minden kívánságod megvalósul" nap, de mégis... vagy legalább annyit, hogy mennyibe kerül egy 5 méter hosszú, vastag kötél...
2010. aug. 22. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
tudom miről beszélsz... én is éreztem már így. de rájöttem, hogy szomorkodással nem oldok meg semmit, sőt. igenis járj el, amikor csak tudsz, biztos vannak azért emberek, akikkel jóba vagy. tessék felemelni a telefont, programokat szervezni. és hidd el, lesz így bőven alkalmad új embereket megismerni, és lehet, hogy találsz egy társaságot, akikkel jól érzed magad. most biztos azt gondolod, hogy könnyű mondani, de ez nem lehetetlen. leginkább rajtad múlik, úgyhogy nem érdemes nyafognod, nem a világgal van a gond.
2010. aug. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos hogy vannak ilyen társaságok is!!!:) nézz el a gödörbe pl.
2010. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is így vagyok. én 16 vagyok és egyszerűen nem tudok kitörni úgymond. "csak" a legjobb barátnőm van nekem ott. de ő meg nem tart annak..mindegy, ez bonyolult és nem is érdekes. szóval most hogy nyár van, mindig látom, hogy mindenki feltölt nyári buliképeket pl facebookra, és olyan rossz, hogy én nem lehetek ott. ők is a haverjaim, de mégsem hívnak el, és nem tudom.. csak egy bandát szeretnék találni, akikkel ellehetnék és akikre számíthatnék, meg akik által sok embert megismernék. de kocsmákba meg dicokba nem akarok járni. és hát nem tudom mit tegyek.

teljesen megértelek, de tanácsot sajnos nem tudok adni.

de ne legyél emos, az nem segít semmin, én a helyzettől függetlenül jól megvagyok:)

2010. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!