Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom szerelmes vagyok e...

Nem tudom szerelmes vagyok e barátomba?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal. Már első hónapban volt egy szünet közöttünk, mert úgy éreztem nem szeretem igazán, de aztán amikor elmondtam neki, nagyon szomorú lettem és rettentően elkezdett hiányozni végül újra kezdtük. Sokszor rám tör ez az érzés. Nagyon rossz embernek gondolom magam mivel tényleg rettentően kedves, odafigyel rám viszont mégsem érzem, hogy szerelmes lennék. A családom is mondja, hogy rettentően szerencsés vagyok mert egy ilyen fiúm van. Amikor arra gondolok, hogy egyszer le kell majd vele feküdnöm vele nagyon rossz érzés fog el. Ehhez meg hozzà tartozik az is, hogy két hetente egyszer találkozunk mivel hozzájuk nem akarja, hogy oda menjek és hozzánk is csak ritkábban jöhet. Megfordult/ megfordul nap mint nap a fejemben hogy annyira jó lenne ha nem lennék vele, de felek megtenni mert annyira hiányozni, mint múltkor, és nem akarom megint átélni... nem tudom mi tevő legyek, egyre jobban emészt fel engem ez a dolog belülről, de sajnos nincs senki akivel meg beszélhetném, ha esetleg valaki tud tanácsot adni nagyon megköszönném!

2021. máj. 6. 00:27
 1/5 Tepfal ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Teljesen mindegy, hogy mennyire jó ember, hogy a családod mit mond, ha te nem érzed jól magad ebben a kapcsolatban, ki kell szállni. A barátoddal szemben is ez a tisztességes, mert minél hamarabb mondod ezt el neki, annál hamarabb tovább fog tudni lépni és esetleg új párt találni, akivel boldog lehet. Te szintén. Egy hosszú kapcsolatban ezer és egy olyan próbatétel lesz, amit még a legerősebb kapcsolatok is csak nehezen élnek túl. Gondolj bele mi lesz később, ha már most ezt érzed? Sehova nem vezet ez. Pár hónap, és túl fogtok lépni egymáson, még ha most nem is úgy tűnik. Én mindig azzal vígasztaltam magam, hogy a szakítás mostanra szól. Ha tényleg egymásnak szánt minket az élet, évtizedek állnak előttünk, hogy újra együtt legyünk.
2021. máj. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első jól leírta, szerintem is szakítás ;)
2021. máj. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"annyira jó lenne ha nem lennék vele, de felek megtenni mert annyira hiányozni"

Nem ő hiányzik neked személy szerint, hanem maga a kapcsolat. Hiányzik neked valaki, és ezt őrá vetíted ki, emiatt hiszed, hogy ő hiányzik. Valójában csak nem szeretnél egyedül lenni. Sok nő marad egy rossz kapcsolatban ugyanilyen okokból.

2021. máj. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

"Nem tudom szerelmes vagyok e barátomba?"


Baratodba ne legyel szerelmes, a barat legyen barat. Majd ha ugy fogod erezni, hogy partnered van, tarsad vagy kedvesed ... őt majd szeretni fogod.

2021. máj. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is érdemes kilépni, hidd el úgy is szakítás lesz a vége, de ha húzod később csak még rosszabb lesz.
2021. máj. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!