Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, ha szégyenlem...

Normális, ha szégyenlem magam, hogy 28 évesen nincsenek hosszú távú céljaim, nem tudom, hogy merre menjek az életben?

Figyelt kérdés
Nem sokat értem el, most úgy érzem bármit tennék is reménytelen, úgyse érhetek el semmit.

2021. máj. 10. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak 25 vagyok, de ugyanígy érzek mint te. Ki nem állhatom ezt a versenyt, hogy tulajdonképp versenyezned kell a másikkal az életbenmaradásért. És annyian vagyunk, hogy ha nem emelkedsz ki a tömegből, a mekiben dolgozhatsz egész életedben vagy elmehetsz pénztárosnak. De már oda is tapasztalat kell. Hallottál már az EVS önkéntességről? Még nem vagy 30, remek lehetőség nyelvtanulásra, kapcsolatok építésére, később beírhatod az önéletrajzba is, és nagyobb eséllyel kapsz munkát itthon.
2021. máj. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
33 vagyok és így érzem magam....
2021. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit szégyellni, és soha sem késő tenni!
2021. júl. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Férjhez szeretnél menni?
2021. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!