Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok folytonos rosszke...

Miért vagyok folytonos rosszkedvű? és kerülget a sírás minden percben?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem vagyok boldog, igen van oka miért, de már beletörődtem. Mégis a mellkasomban van egy el nem múló szörnyű érzés. Nem fizikai fájdalom, inkább mint pl szerelmi csalódás, de nekem szó sincs ilyenről. Minden este elsírom magam, pedig semmi sem történt, nappal pedig elkap a sírógörcs. Van valami ötletetek, miért van ez?..

2021. máj. 18. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Bővebben? Mibe törődtél bele? Régóta van ez? Hány éves vagy?
2021. máj. 20. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hosszú történet, hogy miért van ez, de azt már mint mondtam, elfogadtam. Év eleje óta negatív dolgok vesznek körül, rájöttem, hogyha sok barátom lenne, sokkal boldogabb lennék, de nincsen, csak kettő…
2021. máj. 22. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!