Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális hogy ennyi zenét...

Normális hogy ennyi zenét hallgatok, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen van amikor nem bírok leállni vele, mert annyira jól esik, és élvezem azt ami épp szól hogy képes vagy egy dalt többször is meghallgatni (szépen fogalmazva.) valamint órákig el lenni a zenével, valamint érdekel a dalok felépítése is, és mindig kiszurok bennuk valamit amitol meg jobban megszeretem oket. Ez normalis? Marmint hogy napjaban ennyiszer, ennyi ideig hallgatok zenet.

2021. máj. 20. 03:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy más rovására (pl. Vezetés közben hallod a mentőt) akkor azt csinálsz amit akarsz.
2021. máj. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normális, vagy ha nem, akkor én sem vagyok normális :D

De én is szoktam ezt csinálni.

2021. máj. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj emiatt. Örülök, hogy (csak) ilyen "problémád" van. Hallgasd tovább.
2021. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. :) Amíg a napi teendőket emellett is meg tudod csinálni (miért is ne tudnád?..) addig bőven több, mint rendben van a dolog. Ha meg nem, akkor veled együtt vagyok nem normális. :)
2021. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gyula 07 válasza:
100%
Én is így vagyok vele, szerintem ezzel semmi gond! :D
2021. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤️
2021. máj. 20. 21:52
 7/9 anonim válasza:
85%
A zene erősíti a személyiségedet. Ha egy zenét szeretsz, akkor az normális 😊
2021. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg magas a zenei intelligenciád. Egyébként milyen stílusokat/együtteseket kedvelsz?
2021. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Soul, funk, pop, house, disco, meg talan meg a soft rock is.

Amy Winehouse, The Mamas and The Papas, Lady Gaga, Blondie, Cass Elliott, Marvin Gaye, Michael Jackson, The Ronettes stbstb napestig sorolhatnam. 😂

2021. máj. 22. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!