Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj, hogy lányként jobban...

Az baj, hogy lányként jobban kijövök a fiúkkal, mint a lányokkal?

Figyelt kérdés
A suliban mindig is kiközösítettek a lányok, mert engem nem érdekel a smink, a csajos dolgok, meg az ilyenek. Viszont a fiúkkal mindig lehet hülyülni, és sokkal jobban érzem magam velük. Persze, van néhány fiú, akik utálnak, de ez nem annyira fontos. A lányok mellesleg azt mondták, hogyha jobban érzem magam a fiúkkal, akkor inkább legyek trans, és kb. már egy hete cikiznek, mert én ilyen vagyok. A fiúk pedig nem veszik komolyan a dolgot, csak arra figyelnek, hogy jól érezzem magam velük. És a fiúknak vajon jobban bejön egy olyan lány, aki jobban szeret velük lógni?

2021. máj. 23. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem baj.

Könnyen lehet, hogy ez sokaknak bejön.

2021. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Trans? Ezek idióták.


Előbb lesz pasid mint nekik. Szerintem ne törődj velük. De szólj vissza és védd meg magad. Tudd hogy veled minden rendben és valószínűleg neked lesz jobb és könnyebb életutad a másik nemmel való kapcsolat tekintetében, ennyi alapján. Az viszont fontos h ne válj fiússá mert az nem vonzó.

2021. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki, sőt. Nekem egy idős, tapasztalt nő mindig azt mondta, hogy inkább fiúbarátaim legyenek, mint lányok. A fiúk többsége sokkal lazább és barátságosabb, összetartóbbak. A lányok folyamatosan egymás önbizalmát rombolják. A kérdésedből is az tükröződik vissza, hogy a fiúk sokkal jobb fejek, mint a lányok.
2021. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!