Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet a probléma velem?

Mi lehet a probléma velem?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.

Körülbelül 1 éve kezdődött el, hogy folyamat arra gondolok mennyire nem akarok megöregedni aztan meghalni. Rengetegszer gondolok arra, hogy vissza akarok menni a gyerekkoromba, mikor meg a szüleimmel éltem ( most külön elek a párommal lassan 3 éve).


Igazából nincs más gond. Vagyis lehet hogy van, úgy érzem gyerekes még a gondolkodásom, nem tudom sok mindent egyedül elintézni még mindig.


Ma reggel például a régi beszelgeteseimet néztem az édesanyámmal, és elsirtam magam mondván: Gyerek akarok újra lenni



Miért van ez velem?? Már a szívem faj ettol a sok sirastol....



2021. máj. 25. 08:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én már arra is gondoltam , hogy mivan ha csak a testem fejlődött ki, de az agyam pedig leragadt 12-13 éves kornál ?!
2021. máj. 25. 09:04
 2/11 A kérdező kommentje:
Egesznap csak azon agyalok Mindennap (!) hogy milyen gyorsan megy az idő ,nem akarok meghalni, nem akarom hogy a szüleim itt hagyjanak, újra gyerek akarok lenni ...
2021. máj. 25. 09:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ez az élet rendje, időgéped meg nincs, jobb ha belenyugszol: amitől tartasz, előbb-utóbb be fog következni. Miután az ember betölti a 16 életévét, utána az idő mintha felgyorsulna, bár ez csak a látszat. Siránkozás helyett nőj fel a feladathoz, a szüleid társaságát meg élvezd addig, amíg a nagybetűs Élet engedi.
2021. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
33 éves vagyok 1 gyerekkel és néha nekem is eszembe jut az,hogy néha milyen jó lenne úgy élni,mint régen de szerintem ez normális mindaddig, amíg nem folyton ezen agyalsz mert belekattansz. Nem lesz már soha úgy,telik az idő és el kell fogadni.
2021. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem bírok ezzel együtt élni .... Nagyon faj a szívem és már nem bírom azt, hogy mindennap erre gondolok, egY szedjen megőrjít
2021. máj. 25. 20:33
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen *
2021. máj. 25. 20:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen céljaid vannak? A célok hiánya igen komoly problémát okozhat, és ez legtöbbször így nyílvánul meg.
2021. jún. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Semmilyen célom nincs
2021. jún. 18. 00:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon komoly probléma, és ez lehet a gyökere mindennek.

Persze, hogy aggódsz, hogy a halál felé lépkedsz (ahogy mindenki igazából), hiszen te csak azt látod, hogy a "halál felé lépkedsz", míg például én azt látom a saját életemben, hogy

- A karrierem építésén dolgozom

- A lakásvásárláson dolgozom

- Hosszútávon pedig azért lépkedek előre, mert az a célom, hogy minél előbb feltegyem a lábam és hátraöljek egy kellemes környezetben: Egy szigeten, esetleg fent a hegyekben.


Persze nem kell, hogy ilyen nagy álmaid legyenek, de kell az, hogy az úton a halál felé legyen előtted valami, és akkor nem csak azt látod, hogy a semmiért vergődöd végig.

"Az út a lényeg és nem a cél."

2021. jún. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg nagyon igazad van! Erre nem is gondoltam eddig.
2021. jún. 19. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!