Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire gaz ha tokeletlen...

Mennyire gaz ha tokeletlen vagyok?

Figyelt kérdés

Ugy vettem eszre hogy ha valaki tokeletlen azt tarsadalmi elvaras hogy megalazzuk, fenyegessuk es szindjuk az interneten. Most akkor oltsam szet magam vagy mi? Raadasul en egy tokeletes embert sem ismerek. Alazzak is egymast rendesen az ismeroseim. Most akkor en is alazzak szet mindenkit a neten? Nagyon nagy munkanak tunik. Akkor mar inkabb beturom a polom hatha attol is jo gyerek leszek.

Szemtol szemben mi a protokol? Ugyanazok az emberek tok aranyosak egymassal eloben akik neten oltjak egymast? Ilyenkor nem kell betamadni oket? Vagy eloben nem is szabad?vagy opcionalis?

Elore is koszonom a valaszokat es ha nem vagytok tokeletesek akkor irgumburgum ti zsivanyok. :-)



#Kutyakakikula
2021. jún. 1. 21:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tokuk egy csunya szot: get's-e szerintetek hasznaljam sokat a zinternetton dikk?
2021. jún. 1. 21:25
 2/11 A kérdező kommentje:
Unatkozom, kanos vagyok es almos. Most mi legyen?
2021. jún. 1. 21:26
 3/11 A kérdező kommentje:
Asszem egymasutan 5-szor tudok hozzaszolni a sajat kerdesemhez? Ha igen akkor eljek ezzel a lehetoseggel? Mit irjak meg?
2021. jún. 1. 21:28
 4/11 A kérdező kommentje:
Hagyjuk, ezt is meguntam
2021. jún. 1. 21:28
 5/11 A kérdező kommentje:
A bolygo amit nem illik tarsasagban emliteni: mekkúr 🪐
2021. jún. 1. 21:31
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az ilyet, mint te, kikötözzük egy oszlophoz, ahol aztán mindenki, aki arra jár, leköpheti, vén boszorkányok meg frusztrált kis köcsögök gyalázhatják, nők röhöghetnek rajta, taták megrugdoshatják, keménycsávók agyonverhetik. Mink így bánunk el mindenkivel, aki nem tökéletes, mert mink tökéletesek vagyunk és nagyon erkölcsösek és jószívűek és sikeresek és nagyon gazdagok és lenyűgözően szépek és egyáltalán, példaértékűek vagyunk, élen járunk MINDENBEN, nem úgy, mint te!!!
2021. jún. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Semennyire nem gáz.
2021. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

6: Holnap önként kikötözöm magam a Széll Kálmán térem. Akkor bárki leköphet aki csak akar. :-)

7: Te magyar vagy? Sztem vmi bevándolósos lehecc dikk. XD

2021. jún. 2. 22:27
 9/11 A kérdező kommentje:
Dikk nem rakhatok ki tobb kerdest. Ezzeliengemet buntetnek a buntet tevo buntetlenkedo: Asszem tul toltam a Sanvalt. Legkozelebb fel tabi eleg lesz. Addig is aludjatok jol ti draaga draaga szep kedves okos emberek. Buktatot mert a tokeletleneknek osztjak a jo szereket a kis cukker feher kopenyes jezuskak
2021. jún. 4. 02:00
 10/11 anonim ***** válasza:
A tökéletlenség az más dolog. Te stílustalanul vagy kretén és ezen nem tudunk segíteni. Kicsit művelődni kéne, mert a trollkodásod így túl gagyi.
2021. jún. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!