Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha nem tudom...

Mit tegyek ha nem tudom elfogadni mások véleményét?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez nagyon nagy hiba de tényleg nem megy ,hiába próbálom,ha a többségnek egy sorozatból nem az én kedvenc szereplők a kedvence kiakadok..

Nem vagyok bolond ,de ,hogy tudnám ezt a hibámat jóvá tenni?

Egyébként más mindenben nem ilyen vagyok,ha veszítünk tudok veszíteni,ha valakinek más az ötlete mint az enyém oké.. de valahogy a médiai világban való vélemény mindig kiakaszt..



Normális válaszokat,köszönöm


2021. jún. 14. 20:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Mások előtt ezt ember mutatom ki de magamban mélyen zavar és ez az ami idegesít,nem így kéne lennie de hiába próbálom nem tudom elfogadni...
2021. jún. 14. 20:22
 2/4 anonim ***** válasza:

Megváltoztatod a saját viszonyulásodat a szituációhoz

Felidegesítheted magad rajta.

Elmész a szituációból

Vagy elfogadod


Ez a 4 lehetőséged van

2021. jún. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A média manipulál.
2021. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is nehezemre esik, de ha egy komment szekciót megnézel, akkor rajossz, hogy nem vagyunk egyedül ezzel. Mondjuk én se tudom, hogy lehetne ezt fejleszteni, mert meglátok egy számomra nem tetsző gondolatot, és már fenn is van a vérnyomásom
2021. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!