Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok az szégyen ha én a...

Lányok az szégyen ha én a nagy kutyáktól félek?

Figyelt kérdés
Van kutyád? Szerinted szégyen férfi létemre? Mondjuk a kis kutyàktól is de a nagytól nagyon.

2021. jún. 17. 22:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
86%
Mitől félsz? Hogy seggbe dug? Mit keres ez a szexualitás témában?
2021. jún. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy meghallom, hogy egy csávó fèl a nagy kutyáktól beforrad a puncim.
2021. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Van egy boxerem:D egy férfi ne féljen már a kutyáktól. A legtöbb nem is bánt, de ha mégis szembekerülnénk egy támadó kutyával, akkor ne szarjon be, hanem álljon elém megvédeni. Még jobb, ha tudja is mit kell ilyenkor tenni

N

2021. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Hát haver nem túl férfias ha a nők szemében ha valaki besz.ri bármitől is. Önmagban még nem lenne gond, de rosszul állsz a dologhoz. Eleve úgy akarsz ismerkedni hogy "áááá én félek ettől meg attól" nem túl szexi.
2021. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De szét tudnak tépni.
2021. jún. 17. 22:52
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

Miért lenne szégyen?

Mindenki fél valamitől, mindenkinek van fóbiája.

2021. jún. 18. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Sok munkagép is szét tud tépni, szó szerint, nem úgy mint egy kutya. Az ablakon is ki tudsz esni. A zebrán is el tudnak gázolni. Evés és ivás közben is meg tudsz fulladni. A fürdőszobában is el tudsz esni, és úgy beverni a fejed, hogy azt sem éled túl. Lényegében bármitől meg lehet halni. A kutya az egyik legkisebb veszély.

És igen, szerintem nagyon szánalmas ha félsz egy kutyától. Nemtől függetlenül. Én ilyennel biztosan nem jönnék össze.

Én szoktam kóborokat is összeszedni, megkeresni a gazdát ha van, ha nincs akkor helyet keresni nekik. (Nem mindet, hiszen ismerem a testbeszédüket, és látom ha valaki veszélyt jelenthetne, de akkor is próbálok intézkedni hogy biztonságban legyenek) Aki velem pajtizik, téged lehet megtámadna, mert tudja hogy félsz, ideges vagy, ettől ő is nagyon bizonytalan lesz. Az enyém is pont ilyen. Egyébként egy 20 kg-os tündéri, fekete kan kutyuska, aki mindig velem akar aludni.

2021. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát jobban bele gondolva én se jönnék össze kutyás csajjal. Az a legjobb döntés szerintem.
2021. jún. 19. 17:03
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Kár, kimaradunk egy jó kis röhögőgörcsből. Amúgy ez lesz az első kérdés? Mert nem élünk szimbiózisban a kutyáinkkal, nem látszik hogy van-e.
2021. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Első randin biztos megkérdezem. Max olyat tudunk csinálni hogy én nem megyek át hozzá soha, ha bele egyezik.
2021. jún. 19. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!