Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én vagyok így a gyerekekkel?

Csak én vagyok így a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Ezután a kérdés és fogalmazás után lehet elfognak egyesek átkozni a pokol mély bugyraiba.

Az életemmel minden rendben, türelmes vagyok, segítőkész és empátiám is van, DE!

Sose viseltem el a gyerekeket körülöttem, nem értem, hogy lehetnek cukik. Szerintem bénák és én undorodom tőlük.( egy kiscica vagy kiskutya az cuki)

Barátnőm se kedveli a gyerekeket, de ő hozzám képest lepkefing e téren.

Zavar a jelenlétük, idegesítőek, idegesítő hangjuk van, hülyeségeket csinálnak feleslegesen, ugrálnak jobbra balra, nem nyugszanak. Jó pár éves korukig aludni se hagyják az embert. Azt mondták anno, hogy jajj majd nem így fogod gondolni x év múlva (hát többször x év eltelt azóta és még mindig így gondolom)

Ha olyan rokonnal találkozom akinek van gyereke max köszönök neki, de utána megprobalok tudomást sem venni a gyerekről.

Semmi bájost vagy szépet nem látni bennük.

Nővéremnek most született egy fia fél éve, érdekes módon azóta folyton hívkálna telefonon, előtte meg le se szart.

Pluszba az ember összes idejét elveszi, és az összes pénzét.

Ha nő lennék akkor meg pláne úgy gondolnám, hogy nincs gyerekre szükségem. - 18 év alsóhangon az életedből. Nem értem, hogy lehet valakinek az a célja, hogy x gyerekes családapa-anya legyen.


2021. jún. 18. 00:36
 1/5 A kérdező kommentje:
28/F
2021. jún. 18. 00:36
 2/5 Barni5 válasza:
100%
same
2021. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Thanks bro :D
2021. jún. 18. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
A gyereknek is akkor lesz legjobb élete, ha meg sem születik.
2021. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok de azt mondják majd ha lesz saját gyerekem róla nem így fogok gondolkodni.
2021. jún. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!