Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ritkán mutatom ki az érzelmeimet?

Ritkán mutatom ki az érzelmeimet?

Figyelt kérdés

16/F vagyok.


Normális életet élek. Ezalatt azt értem, hogy nem cigizek, nem fogyasztok alkoholt, nem drogozok és semmi ilyesmit nem csinálok. (Ami elég divat lett manapság, a fiatalok körében)


A suliban én vagyok a legjobb tanuló (10-es vagyok). Megvan a szűk baráti köröm az osztályból.

Van társasági életem, ugyanakkor néha szeretek elvonulni és egyedül lenni.


Röviden ez vagyok én.

Szinte soha nem mutatom ki az érzelmeimet, úgynevezett "fa pofát" vágok állandóan.


Nagyon ritkán mutatom ki az érzelmeimet, de akkor nagyon!


Ezalatt azt értem, hogyha egy évben egyszer először szomorkodok valami miatt, akkor elkezdek könnyezni nagyon!


Már egy pár éve tart ez.

Ez mitől lehet? Kicsit ki lógok ezzel a sorból szinte mindenhonnan.



2021. jún. 18. 01:18
 1/2 A kérdező kommentje:
És elnézést kérek, ha rossz kategóriában írtam ki a kérdést.
2021. jún. 18. 01:18
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a te személyiséged, ennyi. Most mondanám azt ha nagyon szarul vagy pszihólugós. De szerintem ez nem olyan vészes probléma. Az nem nagy baj, ha nem nyitsz meg az emberek felé, inkább az egy évben egyszerri megnyilás, de sztem az sem nagy baj.
2021. júl. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!