Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak az jöjjön aki szeret...

Csak az jöjjön aki szeret belemélyedni dolgokba. Ez olyan kérdés. Szerintetek mennyire van valóság alapja?

Figyelt kérdés

Hirtelen olyan dolgon gondolkodtam amig ugy erzek meg kell kerdezzek toletek is.

Noshat. Azon gondolkodtam hogy szerintetet mennyire lehet valosag alapja az olyan temanak amit a virtualis valosag hivok gondolnak hogy az elet is szimulacio? Igaz mi emberek is alkottunk mar hasonlo dolgokat (veszem pl. Minecraft) ahol a gep egy sajat maga altal random felepitett mapon egy elolenyt rak le amit egy magasabb intelligencia szintu eloleny iranyit.



2021. jún. 20. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Semmi nem utal ilyesmire.
2021. jún. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem fogjuk megtudni szerintem
2021. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De lehet benne valami
2021. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van benne valami,de nem túl valószínű
2021. jún. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Thunderfairy ***** válasza:
Biztos hogy csak egy elmélet.
2021. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Abszolút bármi lehetséges. A halál utáni dolgokat is csak tippelni tudjuk.
2022. jún. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egészről pillanatnyilag csak azt tudjuk, hogy a fizika törvényei nem tiltják a lehetőségét. Arról, hogy van-e ilyen, esetleg a mi világunk ilyen-e semmit nem tudunk.
2022. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!