Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Biszexek honnét tudtátok hogy...

Biszexek honnét tudtátok hogy biszexek vagytok?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje már érzem hogy bejönnek a lányok is. De inkább a maszkulinebb, vagy olyan "energiát közvetítő" nők (bocsi fogalmam sincs hogy fogalmazzam meg ez így nagyon hülyén hangzik).

De még nem volt egy csókom se, vagy kapcsolatom fiúval se szóval nem tudom hogy lánynál is ugyanezt érezném e.

Anyummal akarok erről beszélni, de nem tudom hogy hogyan mondjam ezt neki amíg én se tudom hogy mivan.

17/l


2021. jún. 21. 13:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Basszus most nézem hogy rossz kategóriába raktam, valaki nem tudja h9gy lehet át tenni?
2021. jún. 21. 14:44
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Először is várnod kellene még. Ha nem volt kapcsolatod fiúval és inkább a lányok felé akkor leszbikus vagy. Lehet hogy csak fellángolás, meg a hormonok tini korban szóval várj meg vele addig míg lesz egy kapcsolatod fiúval vagy lánnyal. Lehet ha majd kapcsolatban leszel elfelejted ezeket az érzéseket pl egy fiúval vagy éppen egy lánnyal a fiúval szemben, remélem érted mire gondolok. Szerintem meg adj időt magadnak. :-)
2021. jún. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Kipróbálhatjuk h biszex vagy-e v leszbi. Legalább egy 50%-os választ tudnék rá adni de szerintem tetszene. :D

35F



Amúgy ha anyuddal meg tudod beszélni az egy igazán jó kapcsolatra vallana kettőtök között.

2021. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!