Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hasonló érzés , magyarázat...

Hasonló érzés , magyarázat rá? Miért érzek így? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem szeretnék regényeket írni, nem is szoktam, és ide is csak kérdéseket olvasni járok föl, viszont arra gondoltam, megosztom veletek amit mostanában érzek.

Egyszerűen nagyon erős hiány-és olyan érzésem van, mintha nem lenne ugyanolyan az életem, pedig semmi nem változott meg, és semmi nem is történt, amelynek ilyen érzéseket kellene kiváltania belőlem. Sőt, csomó időt töltök a barátaimmal, fejlődök a festésben, ahogy tudok, edzek, j. héten elkezdek diákmelózni, mégis azt érzem, hogy valami nincs teljesen rendben.

Nem tudom szavakba önteni, mennyire furcsa, próbálom a probléma gyökerét keresni, de nem találom. ( És nem, nem vagyok depressziós, ne úgy gondoljatok rá, hogy ez az érzés megvisel, vagy álmatlan éjszakáim vannak tőle, amit mondjuk egy pszichológussal kéne megbeszélnem, csak napközben néha elkap, és leginkább frusztrál, hogy mi lehet ez. Ilyen értelemben beszélek róla tehát. )

Nem tudom, nektek volt mostanában/bármikor ilyen időszakotok?

Előre is köszi a válaszokat! :) <33 ( csak hosszacska lett :c )



2021. jún. 24. 21:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy nem a COVID váltotta ki belőlem, mert tavaly nem éreztem ilyet, és az egész idei karantén alatt.
2021. jún. 24. 21:55
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális érzés. Fiatal vagy. Valószínűleg az ellenkező nem érdeklődése vagy hiánya az, ami miatt ezt érzed.
2021. jún. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Változás amit nem értesz v nem szoktál meg. Emiatt tudat alatt jósolsz a jövőre nézve ahol több a nagy változás és ez aggasztó.


De ez csak tipp. Nem látok a fejedbe.

2021. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!