Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Volt már olyan ember az...

Volt már olyan ember az életetekben, aki teljesen más volt mint a többi ember, és ezért nagyon odáig voltatok érte[de őt nem érdekelte]?

Figyelt kérdés

nekem van egy ilyen ember,és nyitni se merek felé, és akárhányszor megpróbálok vele beszélni,csak tőmondatokban válaszol,néha ír egy keveset, és sosem próbálkozik ő. nyitni sem merek, csak egyszerűen próbálom felfogni a helyzetet,hogy totál nem érdeklem.

nem arra vagyok kíváncsi hogy igen,vagy nem, hanem hogy ha volt, fejtsétek ki.

remélem érthető

előre is kösz.

Ja,és hogy ekkor mennyi idősek voltatok.


2010. aug. 26. 14:36
 1/4 Ikszdé xD ***** válasza:
Idén márciusban láttam egy srácot a suliban. Semmi extra nincs benne ám első pillantásra éreztem, hogy számomra különleges. Felvettem yahoo messengerre, de idővel invisible-be tett, vagyik, hogy ne lássam mikor van fent. De aztán összeszedtem magamat, így elhatároztam, hogy ráírok. Dumáltunk egy órát, és ahogy mondod tőmondatokba válaszolt. Bár napról napra jobban és jobban kedveltem meg...ám a multnap az egyik barátnőm (aki mellesleg jól kijön vele) megkérdezte, hogy van-e barátom. És mondtam, neki, hogy nincs. Mondom miért? És elküldi amit a sráccal beszélt. Kiderült, hogy azért érdekelte, hogy van-e barátom, mert abban reménykedik, hogy ha majd lesz akkor lekopok róla. Engemet ez nagyon sziven ütött így elhatároztam, hogy soha többet nem leszek szerelmes. Rossz ötlet, de per pillanat ezt látom a legjobbnak. Én 13/L ő 13/F.
2010. aug. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:O értem.

hát sajnálom nagyon,egyébként 16 vagyok, most volt először barátom, 1 évig pont,úgyhogy ne csüggedj, mert úgyis eljön az igazi szerelem...:D

2010. aug. 26. 16:59
 3/4 Ikszdé xD ***** válasza:

Kössz:D

Amugy remélem ez a te esetedben is igaz lesz.:D

2010. aug. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát 7.-be volt. És ő még mindig más, igaz már nem tartom vele a kapcsolatot de jó rá visszagondolni.

4 éve nincs szerencsém kiemelkedő személyiséggel kapcsolatban állni, de most ismét össze ismerkedtem egy ilyen egyéniséggel. Teljesen más mint a többi, a megszokott nem szinonímája. Egyéniség, ennyi. De sajnos nem jött össze a várva várt nagy szerelem. 1 hétig nem tudtam itthon üllni az üres házba egyedül mert egyszerűen nem kaptam levegőt nélküle. :( Na de sebaj átvészelem én ezt nélküle...

A gyógymód tanulj meg élni vele, sose temesd el, emlékezz rá de pozitívan. :)

2010. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!