Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért születhettem le erre a...

Miért születhettem le erre a földre,hogyan találhatnám meg az életem értelmét?

Figyelt kérdés
Régen egyszer volt egy motoros balesetem aztán kezdtem leépülni lelkileg,már nem látom semminek az értelmét,félek mindentől meg sokszor élni sincs kedvem de még az idő telését is nehéz elfogadnom.Már nem igazán sikerül boldognak sem lenni vagy örülni dolgoknak nem is a jelenben vagyok hanem fejben már a jövőben ahol meg minden már le van zárva csak is rossz lehet.Sajnos egy nagyon rossz életszakaszban vagyok vagy nem tudom lehet örökké fog tartani sok mindenen elgondolkodom és csak negatív gondolatokat váltanak ki.

2021. júl. 11. 21:14
 1/3 anonim válasza:
75%
Fordulj Istenhez. Kérdezd tőle. Nekem válaszolt. 😊
2021. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%

Valóban Isten tud választ adni a kérdésedre. Szívesen segítek megtalálni ezt a választ a Bibliában. Ha szeretnéd ezt, írj privátban!


Üdv: Lóránd

2021. júl. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
34%

Ja, igen. Keresd meg a Bibliában a motoros balesetekről szóló részt! Biztos segíteni fog. :D



Amúgy meg szerintem a világról kéne többet megtudnod. Az emberekről és az emberi történetekről. Legfőkèpp magyarokról. De más nemzetek és korok is érdekesek.


A BBC dokumentumfilmjei jók.


Az ember átértékel sok dolgot ha megismeri a múltat és látja embertársai életútját vagy beleképzeli magát különböző élethelyzetekbe. Sok új érzést ad. De a Rick és Morty Interdimenzionális kábeltévé része is jó válaszokat adhat.

2021. júl. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!