Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy legyen...

Mit tegyek, hogy legyen önbizalmam és merjek ismerkedni emberekkel?

Figyelt kérdés

Úgy érzem nincsen önbizalmam és félek dolgoktól amik az életben teljesen átlagosak( pl. Kifizetni valamit vagy étterembe/gyorsétterembe kaját kérni). Mindig is ideges voltam az ehhez hasonló dolgoktól, és mindig elmondtam magamban többször is, hogy mit kell mondani.


Annyira szeretnék ismerkedni, de félek, hogy furán viselkedek vagy össze vissza beszélek és így rossz benyomást keltek elsőre. Például mikor barátnőmmel megyünk egy nagyobb társaságba leginkább csak a barátnőmmel beszélek és más emberrel nem mert nemtudom miről kéne beszélgetni és csak addig jutunk, hogy: Mizu? Semmi érdekes, velem sem. Stb. Úgy irigylem azokat akiknek van önbizalmuk és az életükben ezek náluk tök normális dolgok, én meg mindenre rá stresszelek és ráizgulok.


Hogyan érjem el, hogy legyen önbizalmam és ne izguljak tök normális dolgoktól?

(16L)


2021. júl. 18. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Pszichológusnál voltál már?
2021. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ettől komolyabb dolgokkal sem jutnak el pszichológushoz tinik, Úristen de fogalmatlan vagy 1es, jóhogy nem már a pszichiátriára küldöd...


Kérdező:majd alakul, ezek nem olyan súlyos dolgok, elég általános főleg ilyen korban, most kezd alakulni a felnőtt személyiséged.

2021. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod 2-es
2021. júl. 18. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!