Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez csak engem zavar vagy...

Ez csak engem zavar vagy titeket is zavarna?

Figyelt kérdés
A nyaralónk környékén van egy farm, ahol egy most már 5 éves kutyát gyakran elviszek sétáltatni. Amikor először vittem még egy éves se volt. El is akartam vinni magammal othonra de nem adták. A szomszéd kislányok, aki nyaranta 2hetet töltenek itt meglátták, hogy sétáltatom, ezért ök is elvitték és beköszöntek, hogy megmutassák. Azelött olyan érzés volt, mintha az én kutyám lenne, de amikor megláttam másoknál egy több napos sírás roham jött rám. Mindennek egy éve, de még mindig fáj. Ha veletek történne zavarna titeket, vagy nem, miért?

2021. júl. 19. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem szabad kötődni más kutyájához. Akkor lenne a tied, ha te gondoznád, veled lakna, te etetnéd stb.
2021. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát akkor tulajdonképpen nem veszítetted el a kutyát, nem költöztek el vele messzire vagy ilyesmi, csak más is sétáltatja rajtad kívül?

Ezen szerintem igyekezz túllépni. Attól még a kutyus ugyanúgy szeret téged, mint eddig, nem változott semmi. Ahogy olvaslak, kb úgy érzed, mintha megcsaltak volna. De nem ez a jó hozzáállás. Elvégre ő nem a te kutyád, hanem egy "közkincs". Lenne szíved másokat megfosztani tőle? Örülj neki, hogy a kislányok is szeretik, a ti viszonyotokon ez semmit nem változtat.

2021. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vették el tőled, tehát lépj túl rajta és amikor lehet, sétáltasd Te is. Szegődj melléjük, lesznek új barátnőid.
2021. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Több, mint 10 év a korkülömbség tehát nem valószínű, hogy BFF-ek leszünk.
2021. júl. 19. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!