Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg beteges lenne ahogy...

Tényleg beteges lenne ahogy viselkedem? Lent

Figyelt kérdés

Mindenki tart tőlem, ha jobban megismer. Ez az alap séma.

Mindenki egy elmebeteg emberként kezel, akinek képes vagyok őszintén megnyílni. Nos, miután egyikükkel mélyebben csevegésbe elegyedtem, kicsúszott a számon pár olyan gondolat ami miatt elég hamar el akart iszkolni, és én meg el hittem hogy ő legalább megért. Na, ez incidens óta ebből a közösségből mindenki kerül engem, és megtartja a 2 lépés távolságot. Az előtt nem volt ilyen. Szerintem tervelnek valamit ellenem, csak azt nem tudják, hogy nekem erről van tudomásom. Lehetséges ha megfenyegetem, vagy eltávolítom azt az illetőt, akinek ki mertem teregetni az elképzeléseim, akkor most minden zökkenőmentes lenne. Amúgy nem bízok senkiben, utálom az egó fényező, műmájer, minden jelentéktelen dolgokról hablatyoló jellemtelen alakokat. Sosem fogom valszeg megtalálni azt aki úgy gondolkodik mint én. Visszatérve erre a pár emberre akik most azon vannak hogy eltüntessenek. Jöttem hazafele sötétedéskor az utcán, és követett valaki, a lényeg hogy nagyon messzire volt tőlem, de tisztán hallottam mit motyogott. Rólam beszélt, hogy most megtalált. Ma elkezdtem gyanakodni, hogy az állítólagos "barátaim" egy civilnek álcázott bérgyilkost küldtek rám, és előre lezsíroztak mindent ha engem valahogy fogságba ejtenek. Szerintem jogosan aggódom, ezt az alakot amúgy aki követett, párszor láttam ablakon kinézve ahogy csak áll és bámul befele, aztán eltűnik.

Nem hiszek a horror mesékben, de a valós gyilkosokban igen.

A barátaim el akarnak tenni láb alól, nekem kellett volna gyorsabban cselekednem, hogy erre esélyük se legyen.

Mit gondoltok, most mi tévő legyek?



#összeesküvés #emberölés #Miért kerül mindenki?
2021. júl. 26. 00:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Na ez ez megint egy érdekes kérdés lesz 🤭 Milyen fura gondolat csúszott ki? 🤔
2021. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
81%

Szerintem nem küldenek a "barátaid" bérgyilkost mert kicsit drága lenne meg illegális(nyilván). ,,kicsúszott a számon pár olyan gondolat ami miatt elég hamar el akart iszkolni, és én meg el hittem hogy ő legalább megért."


Mik voltak ezek?

2021. júl. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Így nem lehet amúgy választ adni. Tudnunk kellene mi volt az ami miatt hátat fordítottak neked. Azt nem hiszem hogy bántani akarnak. Nehogy el kezdj előzgetni és kinyírni őket. Mondjuk persze tudni kéne azt is pontosan miről lenne szó.
2021. júl. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%
Ha amit írsz, igaz, feküdj be a pszichiátriára hogy kezeltesd az üldözési mániádat. Ezt a lehető legnagyobb jóindulattal mondom.
2021. júl. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Kamu, troll kérdés.
2021. júl. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Wadmalac ***** válasza:
78%

"Lehetséges ha megfenyegetem, vagy eltávolítom azt az illetőt"


Hoppácska.

Eltávolítod?

Elásod a kiskertben?


Rólad motyogók követnek a sötétben...


Van itt baj dögivel.

Én is javaslom, hogy sürgősen egyeztess pszichiáterrel.

És ne, őt ne akard eltüntetni.


Atyaúristen.

2021. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondtam neki, hogy még maradjon egy kicsit, mert ki akarok próbálni rajta valamit. Ez csak egy egyszerű projektem lett volna, ahogy lekapcsolom a házban az áramellátást, és vaksötétben megkergetem a házban, majd ha elkapom, akkor kénytelen lett volna elviselni az én játékom következményeit. Sajnos, ez füstbe ment, mert mikor bementem a konyhába, akkora már kiiszkolt a bejáratin, amit elfelejtettem bezárni.
2021. júl. 26. 16:33
 8/23 A kérdező kommentje:
Kisgyerekkoromban is sokat fogócskáztam, csak átakartam mégegyszer élni ezt kicsit máshogy
2021. júl. 26. 16:41
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Atyavilág! Mi lett volna a vége ennek ha elkapod? Jó hogy bepánikolt valami szadista elmebajos gyilkosnak néz. Ezen nem is csodálkozom amúgy. Mégis hogy gondoltad ezt? Megkergeted a sötétbe és ..?? Mi lett volna ha elkapod?? Hány éves vagy?
2021. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó vagyok megint.

Lehet érezni az írásodon is egyébként hogy nem igazán a játék benne neked az élmény hanem ami történik benne. Téged szerintem izgat ha félni látsz vagy érzel valakit. Az tesz boldoggá ha félelmet okozol vagy esetleg bántod a másikat. Bele képzeled magad a helyzetébe elképzeled hogy nem lát semmit nem tudja merre vagy mit csinálsz mire készülsz. Érezni rajtad még így írásban is a komolyságot szerintem neked egyenlő egy alma felvágása egy emberével. Teljesen ridegnek tartalak még így is. Ha ez egy kamu akkor te egy nagyon jó színész lennél mert halálosan át jön a sötétség abból amit írsz.


Viszont én nem félek tőled sőt én szeretnék ilyen embert megismerni mert imádom ki elemezni profilozni egy ilyen elmét.

2021. júl. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!