Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mivel lehet tölteni az időt,...

Mivel lehet tölteni az időt, mikor az ember magányos?

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretlenekkel barátkozni/beszelgetni anonim oldalakon (például itt is), emberek közé menni, rokonokat, barátokat meglátogatni, elmenni velük valahova stb...
2021. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

1/1

Köszönöm szépen:)

2021. júl. 30. 21:41
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Discord egy eléggé jó barátkozós app.
2021. júl. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy tipp:Ne gyk-n borasztóan le tudnak húzni az itteni emberek,mindenért lehurrognak mert ők aztán tökéletesek.


Egyébként esetleg egy háziállat? Sport? Művészetek? Játékok?

2021. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Okè, teljesen megèrtem ! :)
2021. júl. 30. 22:10
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik idős hölgy a lépcsőházunkban (ha nincs valakinél éppen beszélgetésen), akkor puzzlez, tévéz. Fentebb is kaptál jó ötleteket.
2021. júl. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Igen ,igen kaptam

Köszönöm szépen!

2021. júl. 31. 08:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én játszani szoktam, filmezni, bringázni stb. De attól még ugyan úgy unalmas, és magányosnak érzem magam
2021. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kokomfitty ***** válasza:
66%
A magányosság azt jelenti, hogy nincs társad amit hiányolsz. Ha ezt akarod orvosolni akkor az egyetlen mód, hogy keresel magadnak társat. Mondjuk az érdeklődési köreid mentén.
2021. aug. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy az olvasást senki nem írta.

Aztán ott van még a keresztrejtvény, vagy valami új dolog (ami érdekel)elsajátítása, lehet hobby szinten valami kreatív tevékenységet folytatni, lehet próbálkozni írással, lehet kertészkedni -akkor is, ha csak szobanövényeid vannak-, gondolok itt arra, hogy érdekesebb növényfajokat felkutatni a neten, és azokból vásárolni, nevelni őket) lehet kisállatot tartani, ha nem tudsz főzni, akkor megtanulhatod, ha tudsz, akkor keress ismeretlen, de neked tetsző recepteket kipróbálásra, bele lehet kezdeni nyelvtanulásba, aztán pl. régebben volt olyan, hogy be lehetett iratkozni gombavizsgáló tanfolyamra, ez azért jó, mert van gyakorlati része is, és ott mehettek kirándulni, plusz nem vagy egyedül, vagy bármilyen más tanfolyamot is kereshetsz. Most így nagy hirtelen csak ezek jutottak eszembe.

2021. aug. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!