Ezek igaz barátok?

Figyelt kérdés
Van egy harmas baratsagom, de mar honapok ota kihagynak mindenbol, nem irnak ram egyszer sem maguktol, miutan irtam, hogy talizzunk, vissza nem hivnak, csak az a kulon baratnoikkel foglalkoznak, Mindig a “nem erek ra”, es nem az, hogy “bocsi, de most nem erek ra, kesobb bepotoljuk” de ketten sokszor taliznak kulon. A ket illeto osztalytarsak, ok az evfolyamtarsaim. Ez a teny azt gondoltam, nem sokba valtoztat a baratsagunkon ugyanis nem voltak en elottem sose olyan nagyon kozel egymashoz. Hat ugy latszik nem igy van, kozelebb huztam oket egymashoz. Amikor atjottek par honapja akkor elmentem vecere es addig a hazamba tukros kepeket csinaltak, na azt be is allitottak mindenhol profilkepnek:) Nem tudom mit csinaljak, nem hiszem, hogy lenne bajuk velem, de ha van, nem tudom, hogy mi. Mit tegyek? (mindannyian egyidosek vagyunk, eleg hasonloak)

2021. júl. 31. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hármas barátságok 99 százalékának ez a vége sajnos. Keress jobb barátokat, mert egy barát nem csinál ilyet.
2021. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz barátság hanem érdek barátság a részükről
2021. júl. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőlük ugyanezt, amit ide leírtál.

Ha megint csak hímeznek-hámoznak, akkor Te se törődj velük. Az is lehet, hogy olyanra világítanak rá, amit nem is sejtesz. Az is lehet, hogy téves információ/ka/t kaptak rólad egy "jóakaródtól".

2021. júl. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szeretnél igaz barátokat találni?
2021. aug. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!