Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tehetném magam szerencs...

Hogyan tehetném magam szerencsésebbé?

Figyelt kérdés
A baj az,hogy mindig történik valami rossz velem.Egy nap sem telik el úgy,hogy valami bosszúság ne érjen.Pl:össze gyűjtök egy kis pénz aminek nagyon örülök és másnap bedöglik az autóm aminek a javítására rámegy a félretett pénzem.Nap nem múlik el úgy,hogy ne vesznék össze az anyámmal.És még sorolhatnám.Szóval nagyon szerencsétlennek érzem magam.Hogy változtathatnék ezen?
2008. dec. 10. 05:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hozzáállásodon kell változtatni.Én mindíg azt mondom,hogy minden rosszban van valami jó.Ez így is van!A férjem megkérdezte mi jó van abban,hogy Apukám rákos beteg.Én kapásból azt feletem,hogy jó hogy mellette tudok lenni,és hogy soha nem álltam ilyen közel,és ilyen bizalmas kapcsolatban az Apukámmal mint a betegsége idején!Tedd félre a mindennapos bosszúságokat,és próbálj mindenben keresni valami kicsike jót,így könnyebben fel lehet dolgozni a mindennapi nehézségeket!Sok sikert Neked!
2008. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsés vagy,hogy tudsz pénzt félretenni.

Szerencsés vagy,hogy nem az 5. gyorshitelből kell javítani az autód.

Szeredcsés vagy,hogy még van Anyukád.

Szerencsés vagy,hogy a sok veszekedés ellenére még minden nap láthatod és beszélhetsz vele.

Gondold meg rengeteg ember ezt nem mondhatja el magáról!

Azok az emberek most írígyelnek a szerencsédért!

2008. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy megfogadod az előttem szólók tanácsait.
2008. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!