Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy változhatnék meg?

Hogy változhatnék meg?

Figyelt kérdés

Nem tudok feloldódni idegenek között a beszédem miatt.(dadogok). Ezáltal a helyzet hiába adott, pl iskolában meg sem szólalok, csak azon kattog az agyam, hogy ne kelljen beszélnem, nehogy hozzámszóljanak, nehogy leszégyenüljek magam előtt. Már nagyon hiányát érzem barátoknak, de mint írtam, egy ördögi körben vagyok. Régi ismerősökkel és családtagokkal simán tudok beszélgetni órákat. Hogy tudnék változtatni a helyzeten? Már 2 éve ez van, és nagyon rossz

Be vagyok zárkózva úgy érzem meg önbizalmam sinvs

16/f



2021. aug. 11. 17:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja meg úgy érzem hogy nincs jogom beszélni és barátkozni
2021. aug. 11. 17:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek valamilyen oka van,ha magadtól nem tudsz változtatni rajta akkor keress fel egy pszichológust mert nem élhetsz négy fal között, az ő segítségével sikerülni fog legyőzni ezt
2021. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Menjek pszichológushoz? A szüleim kifizetik, csak nem tudom, megérné e
2021. aug. 11. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg magadtól megváltozni, de az nehezen fog menni. Beszèlgetned kell valakivel, akivel fel tudsz oldódni. Igen szükséged van egy pszichológusra, mindekèpp.

Nem lehet így élni, meg kell változnod.

2021. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp megéri mert így nem élhetsz
2021. aug. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
TB pszichológus is létezik.
2021. aug. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na, ez tényleg az az eset, ahol lehet értelme pszichológus, de oda ne szorongva menj.
2021. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló problémám volt Brian Tracy Főnix szeminárium Youtube-on sokat segített.
2021. aug. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!