Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha utálom és megvetem a...

Ha utálom és megvetem a hajléktalanokat, rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Egyre jobban tele a t*köm azzal, hogy amellett, hogy minden reggel korán kelek és este érek haza, és sokszor napi 9-10 órákat dolgozok, ingázás közben még ezeket a bűzös, retkes szerencsétleneket is el kell viselnem. Egész nap isznak, drogoznak, fetrengenek, a saját mocskukban ténferegnek. Bűzlenek már messziről, kéregetnek, beszólogatnak, sokszor agresszívak is. A becsületes, dolgozó, tanuló embernek megkerülgetniük kell őket, miközben a hányingerrel kell viaskodniuk. A sok álszent lipcsi meg persze védi őket, hiszen nekik is jogaik vannak, mint pl a bűnözőknek és a gyilkosoknak. Szerintem meg csak a társadalom mocska, akik lehúzzák a becsületes és szorgalmas embereket.

2021. aug. 25. 22:34
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
#20-as, te meg egy mocskos bolsevil vagy!
2022. jan. 6. 16:37
 22/22 Szilágyi Zoé Éva válasza:
84%
Ma már sok átlagember is lehet hajléktalan pl.svájci hitel ki nem fizetése miatt, mert elszálltak az árak s illető nem tudja törleszteni. Nem minden hajléktalan drogos meg alkesz. Én is voltam az egy időben, lexikonban jegyzett festőművész vagyok. Igaz, én foglaltházban éltem berlinben. Remélem TE nem tapasztalod meg milyen az pláne kishazánkban, mert úgy fogok hozzád állni ahogyan te állsz hozzájuk. JA amúgy nem vagyok se "libsi" se "jobbos" rühellem a politikát s annak minden oldalát, választani sem voltam még soha.
2023. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!