Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet elkerülni az...

Hogyan lehet elkerülni az alvás paralízist?

Figyelt kérdés
Nem történt velem ilyen és nem is akarom,hogy megtörténjen. Félek is,hogy lesz velem ilyen,mi miatt jön elő és hogyan lehet elkerülni?

2021. aug. 30. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha lenne rá módszer, már alkalmaznák. Nekem is volt egy 2-3 hónapos időszakom, amikor többször is előjött. Majd ahogy jött, úgy ment is: előzmény nélkül. Nem tudom semmi konkrétumhoz kötni, hogy mi okozhatta. Elsőre nagyon ijesztő volt, mert nem tudtam, mi történik velem. Félálomban lehettem, amikor a szoba több pontjáról is (ajtó felől, asztal alól, de még a fal felől is) erős fényeket láttam. Mintha valakik lámpával világítanának felém. Nem is a fények voltak ijesztőek, hanem az, hogy nem vagyok teljesen a tudatomnál és nem tudom irányítani a dolgokat. Mivel teljes képtelenség, hogy ezekből az irányokból bármiféle fény világítson, úgy tűnt, hogy valami parajelenség részese vagyok, ami ellen nem tudok mit tenni. Később még 1-2 alkalommal visszatért, de ekkor már halványabbak voltak a fények és kevésbé volt félelmetes. Ennek már legalább 5-6 éve. Azóta szerencsére semmi hasonló nem történt. Az első alkalom után viszont néha nem mertem elaludni... Hát, szép álmokat! :)
2021. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aludj háton fekve.
2021. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2/2

Nem a háton fekvéstől függ.Nekem az egyik legintenzívebb oldalt fekvés közben volt.


Kérdező,szerintem sehogy nem tudod elkerülni.Ha jön,akkor jön.Hogy mi miatt,az passz,van rá több magyarázat,de senki sem tudja biztosan.Én annyit vettem észre,ha nyugtalanabbul alszom,akkor általában nem történik meg.

2021. szept. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!