Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom melyik szakma...

Nem tudom melyik szakma érdekel igazán, hogy döntsem el ? 20/f

Figyelt kérdés

Most végeztem egy vendéglátó iskolában és kaptam bartender állásajánlatot aminek nagyon örülök mert imádom ezt a szakmát és motivál hogy folyton képezhetem magam. Viszont érdekel a borbély szakma is és azt még most tudnám elvégezni 8 hónap alatt utána nem az OKJ megszűnése miatt. Tudom két különböző szakterület de kreatív munka mindkettő , mindkettőt szívesen csinálnám, mivel ottvan ha belefáradok a vendéglátásba, akkor még mindig ott egy másik szakma ami szintén emberekkel foglalkozik de azért rugalmasabb, hétvége, ünnepnap szempontjából pl. Legkézenfekvőbb az lenne ha most dolgozhatnak a szakmámban aztán max kitanulnam a borbélyt ha úgy tetszik viszont akkor már 2 évre vissza kéne ülnöm a suliba ami nem lenne szerencsés mert nem fogom tudni fenntartani magam.

Nem igazán tudok dönteni, mivel félek mivan ha a borbély szakma csak fellángolás mert volt már ilyen nekem hogy elkezdek valami iránt érdeklődni aztán pár nap múlva már nem érdekel.


2021. szept. 2. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
30 eves korodra ki fog alakulni ne aggodj.
2021. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2021. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!