Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne képzeletbeli...

Hogyan lehetne képzeletbeli barátom? Oké lehet kicsit fura, de egyetlen egy barátom sincs, és nagyon magányosnak érzem magam, az egyik osztálytársam még meg is jegyezte... És nincs kivel beszélnem... egyáltalán megoldható hogy én magam --->

Figyelt kérdés
' létre tudjak hozni' egy képzeletbeli barátot?

2021. szept. 21. 18:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Valaki? Másnak mindig egyből válaszoltokk😩
2021. szept. 21. 18:17
 2/5 anonim válasza:
100%
Próbálkoztál már eleget? Nem hinném. Írj egy privátot, beszélgessünk.
2021. szept. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Lafoxka
2021. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem mindig volt képzeletbeli barátom. Most is van, és mindig lesz is, ezt nem akarattal "csinálom".
2021. dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Keresd Istent. Van aki azt mondja rá, hogy képzelet beli barát. Szerintem, viszont nem képzeletbeli, csupán képzelőerő kell hozzá, hogy fel bírjuk fogni nagyságának egy csekély részletét. Vagy ott van Jézus. Mindenkivel barátkozik és nagyon jó hallgatóság. Istenhez vagy Jézushoz bátran beszélhetsz, egészen biztos meghallgatnak. Mondjuk őket meghallgatni művészet. Erre használják a Bibliát.
2022. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!