Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Minden este, amikor eloltom a villanyt, azalatt a 10 perc alatt, mielőtt elaludnék, nagyon rossz kedv tör rám. Mindig azon gondolkozom, hogy nincs értelme az életünknek, egy nappal közelebb kerültem a halálhoz, miért élünk egyáltalán, a halál lenne a legjobb megoldás, bárcsak most meghalnék,van e isten,kéne e higgyek benne. Aztán amikor felébredek, semmi bajom, eltelik a nap, majd este ugyanez.Napközben egyáltalán nem gyötör ilyesmi. Másokkal is ez van? Hogy tudnék változtatni?

2021. szept. 21. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Eléggé egyedi eset lehetsz, mert ilyet még senkitől nem hallottam hosszú életem során.

Mi lenne, ha nem teljes sötétségben aludnál, hanem tőled kissé távolabb égve hagynál egy éjjeli lámpát, amiben LED-es égő van. Így sokkal kevesebbet fogyaszt, viszont drágább az égő. Az ilyen égő nem gazdaságos, ha csak kis ideig és, da naponta sokszor fel fel-, lekapcsolva.

Egyedül laksz? Nem az éjszakai magánytól félsz?

2021. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem külső hatások okozzák szerintem
2021. szept. 22. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Akkor pedig beszéld meg szakorvossal, mert ez a képzelődés nem mindennapos.
2021. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az élet értelméről, a halálról és arról, hogy vajon létezik-e Isten mindenki elgondolkodik élete során. Emiatt semmilyen orvoshoz nem mennék. Nekem is voltak ilyen gondolataim. Aztán megismertem a Bibliát, és kaptam válaszokat a kérdéseimre. Ha szeretnéd te is megismerni, szívesen segítek, csak írj rám privátban. Üdv: Lóránd
2021. szept. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

teljesen természetes szerintem, amit érzel. A halálfélelem lényegében mindig jelen van, ugyan úgy, ahogy az életösztön is. egyébként, nekem is nagyon sokszor jut ilyen az eszembe, lényegébe mindig, ha nem tudok egyszerre elaludni lefekvés után.Én ilyenkor elképzelek egy szép mezőt, amin futok. Jó tudom, hülyeség, de egyébként használni szokott:)

2021. szept. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!