Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék változtatni ezen?

Hogyan tudnék változtatni ezen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig nem sokszor csináltam ilyet, soha nem éreztem szükségét annak, hogy neten kérjek segítséget, viszont most eljött az ideje.

Tinédzser lány vagyok kisebb-nagyobb traumákkal/gondokkal. Mostanában egyre rosszabb a mentális állapotom, amit nagyon nehezen tudok kezelni. Utóbbi években sajnos nagyon sok embert elveszítettem, főleg a barátaimat. Nincs kivel nagy részben beszélgetnem, magyarul senkivel sem tudom megosztani, hogy hogy vagyok, vagy bármi. Az osztályba sem sikerült úgy beilleszkedni, hogy igazán megtaláljam azokat az embereket, akikkel igazán jóba lennék, de különösebben ők sem akarnak felém nyitni, amit szintén nem tudok megfejteni, hogy miért. Magányos vagyok, nem mellesleg sehol sem érzem magam otthon, mindenhonnan menekülök. Ezért szeretnék tőletek segítséget kérni! Szerintetek, hogy tudnék ezen változtatni, vagy merről kellene indulnom? Sajnos ez a tanulásban is erősen gátolni fog idő utánután, úgy érzem.

(Legyetek szívesek értelmesen hozzá szólni a témához, ha csak baromság vagy rosszindulat jut eszedbe akkor légyszíves menj tovább. :} )



2021. szept. 21. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Szerintem legyél nyitottabb és próbáld meg elfogadni, hogy avnnak emberek, embertípusok, vegyél részt az iskolai programokon, kirándulásokon, sodródj az árral, de görcsösen ne ragaszkodj soha semmihez. Néha kell a piehnés vagy buli, vagy avalmi kikapcsolódás, pl. ahobbi, sport stb,ahol ki tudod engedni a gőzt, idővel jobb lesz. Fel a fejjel csajszi.
2021. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg naplót írni, vagy egy olyan tevékenységet keresni, amit szívesen csinálsz.

Az osztályod lehet úgy értelmezi, hogy te sem nyitsz nagyon feléjük, akkor nekik miért kéne (de persze nem ismerlek sem téged, sem őket).

Kitartást!

2021. szept. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amelyik iskolába eddig jártál - ott voltak barátnőid? Nem változtál meg, esetleg? Ahogy fentebb javasolták: közelíts feléjük, kapcsolódj be a társalgásukba és ne légy nélkülük, ha közéjük is mehetsz.
2021. szept. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Írj naplót, ahogy az előttem szóló mondja.

Tudom, hogy nehéz nyitni emberek felé, én is így vagyok vele. Iskolában szemelj ki olyan embert, aki szimpatikus számodra és próbálj meg beszélgetni vele


Btw írhatsz nekem is. Nekem is. el kéne pár barát.


17/l

2021. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!