Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy ismertétek meg és fogadtá...

Hogy ismertétek meg és fogadtátok el önmagatokat?

Figyelt kérdés

Történetekre vagyok kíváncsi hogy hogy lesz egy önbizalomhiányos emberből akit sorozatos kudarcok érnek, sikeres önbizalommal teli felnőtt.


Örülnék ha megosztanátok velem történeiteket ezzel kapcsolatban, hogy tudjam van remény. Szívesen beszélgetnék veletek privátban is. Sajnos a környezetem megelégszik a langyos vízzel így nincsenek előttem pozitív/sikeres példák ezért kérem a segítségeteket.



2021. szept. 24. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Hosszu sztori es nem is izgalmas. Nekem erdekes volt.
2021. szept. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden sérülés, alkoholista apa, szülők válása, szeretteim elvesztése, családtag betegsége, saját kudarcaim csak erősebbé tettek, úgy érzem, hogy már senki nem tud/nem fog tudni megbántani (kivéve saját magam). Nem is engedek közel senkit érzelmileg, viszont kívülről “sikeres” nőnek tűnök, magabiztos vagyok, nagyon sokat foglalkozom az önismerettel, rendszeresen meditálok és olvasok a témában. Hiszem, hogy tudom akarattal befolyásolni a kedvem, a testem, a hangulatom és próbálok legtöbb esetben pozitív lenni, hiszen nem a negatív dolgokat akarom magamhoz vonzani. Sok időt töltök magamban (tudatosan), dolgozom ezen. Mások szerint jól nézek ki, néha szerintem is, de a külső adottságaimat a legnehezebb elfogadni.

Tanácsot adni nem tudok konkrétan, ezen neked kell végigmenni és kitapasztalni, de megéri időt áldozni rá, hiszen ha magaddal nem vagy tisztában akkor mit vársz másoktól és az élettől?! 27N

2021. szept. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sehogy 😂
2021. okt. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!