Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jó dolog, ha valaki kiírja az...

Jó dolog, ha valaki kiírja az érzelmeit, gondolatait, gondolkodását, esetleg üzenetét művészi formában?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy hogyan, akár vers, festmény, próza, zene vagy más formájában. Én csináltam már a felsoroltak közül többet, de az utóbbi időben valamiért elhanyagoltam, mostanában el-elkezdtem újra gondolkodni rajta. Szerintem nagyon felszabadító és kellemes érzés, ha valaki írhat a szerelméről, a szeretetről, gondolatairól, filozófiájáról, közéleti gondolatairól, vallásáról, egy őt megfogó tanról, életmódról stb.


Nektek mi a véleményetek az ilyenfajta kifejezésről? Szoktatok ilyet csinálni? Jó dolog?



2021. okt. 9. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó dolog, ha értékelhetetlen, akkor ne reklámozd inkább.
2021. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A költőknél nagyon is általános, hogy megírják az érzelmeiket (vers formájában).
2021. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Honnan vetted, hogy értékelhetetlen? Én nem másoknak írtam soha, hanem magamnak. Egyik művem sem írtam alá, pláne nem a saját nevemmel, csak azokat amelyeket számomra megbízható emberek tanácsára elküldtem versenyre és értem is el velük helyezést.
2021. okt. 9. 17:32
 4/17 A kérdező kommentje:

3. válaszom az első válaszolónak küldtem.


#2.

Értem, de mindenki költő, aki verset ír.

2021. okt. 9. 17:33
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtam, hogy a tiéd rossz, mivel nem ismerem a műveidet.
2021. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha sértődős vagy, akkor se reklámozd.
2021. okt. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Honnan gondolod, hogy sértődős vagyok? És miért ne reklámozhatnám, ha az lennék? Egy mű minősége nem teljesen független, a művész személyiségétől?
2021. okt. 10. 01:09
 8/17 anonim ***** válasza:
Reklámozhatod - csak neked lesz rossz, ha kritikák is érkeznek.
2021. okt. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Olyan embernek van csak joga megfogalmazni kritikát, akivel egy szinten vagyok minimum, de akár felettem álljon tapasztalati szintben. Mástól nem fogadok el kritikát. Magamért írok, nem másokért. Letojom pont, hogy mit mond egy olyan ember, aki kevesebb eredményt ért el a témában nálam.
2021. okt. 10. 01:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hamis álláspont.

Egy autóvezető például bőven messze egy mérnök alatt áll színvonalban egy autó megtervezésénél.

Ezzel együtt bármiféle kritikát jogosan megfogalmazhat egy autóval kapcsolatban.

Ugyanígy egy néző, aki a képedet nézi, bőven alattad állhat színvonalban a kép alkotása terén - és mégis teljesen jogosan fogalmazhat meg kritikát veled szemben.

Ha te ezt nem fogadod el, akkor egy problémás ember vagy.

2021. okt. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!