Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire szégyenletes, hogy...

Mennyire szégyenletes, hogy 16 évesen középiskola mellett a McDonald's-ban dolgozok?

Figyelt kérdés
2021. okt. 21. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok lehetőséged nincs, és egy gyárban a szalag mellett sem lenne jobb (sőt, ott elég hamar kiég az agyad a monotonitásban). Arról nem beszélve, hogy 17-18 évesen meg milyen jó dolog villogni a jogsival és saját kocsival, amiért ugye valahogy meg kell dolgozni, ha nem apu tolja a segged alá. Van az a kis metszete a társadalomnak, akik szerint ciki dolgozni és menő gazdagnak lenni, csak a kettő nem következik egymásból a valóságban, vagy valami külső erő is jelen van.
2021. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nagyon zsivány dolog!
2021. okt. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi gond ezzel. Én járnék veled
2021. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Miért pontoztátok le a kettest, mikor vélhetően pozitív volt az üzenete? A szlengben a "zsiványnak" van egy olyan jelentése is, mint a "vagány", "menő" szinonimája.
2021. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó már önmagában véve az, hogy dolgozol középiskola mellett. Így tapasztalatot szerzel, még akkor is ha nem ez az álomkarriered, pénzt tudsz gyűjteni, hasznosan töltöd az időd.

Én már bánom, hogy nem tettem meg legalább nyaranta de már nem tudok visszamenni a múltba.

Jól teszed, hogy dolgozol!

2021. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
én sokkal jobban szégyellem magam, hogy 42 évesen nem találok munkát
2021. okt. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az. Tudtommal nem is fizet rosszul. De mondjuk szerintem nem létezik olyan, hogy szégyenletes munka. Mindent meg kell csinálni valakinek. Kukások nélkül belefullandnánk a szemétbe például. Soha eszembe sem jutna valakit lenézni az állasa miatt. Meg amúgy is nagyon sok gimis (SŐT felnőtt) dolgozik a mekibe.
2021. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Semennyire, a munka sosem szégyen. Szégyen az, ha valaki tudna, de mégsem akar dolgozni, csak elvárja, hogy mások eltartsák.
2021. okt. 22. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel.
2021. okt. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
4.mert itt egyértelműen nem úgy értette hanem direkt trollkodásból negatívat mondott...ez legyen a legnagyobb bajod.
2021. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!