Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért jött rám hirtelen ez az...

Miért jött rám hirtelen ez az érzés?

Figyelt kérdés
Pár napja állandóan csak a kisbabákon jár az eszem. Nem tudom miért, de úgy érzem én is akarok 1 gyermeket. Sok kisbabás videót nézek meg képeket is mentek le, de egyszerűen nem értem hogyan jött ez nekem. 18 évesen nem lenne bölcs döntés gyereket vállalni, meg igazából nem is terveztem még, de pár napja jött ez az érzés és nemigazán tudom hova tenni. Előre is köszönöm a válaszokat és elnézést ha rossz a kategória.

2021. okt. 24. 01:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szeretethiány, vagy lehet csak görcsösen törődni akarsz valakivel. Gondolom párod nincs, szerezz be egy cicát vagy kutyát, vagy igazából bármit ami tetszik, tőlem aztán disznó is lehet. :)
2021. okt. 24. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem dőlne össze a világ, ha egy év múlva szülnél. Igaz, ma a nők későbbre tervezik a szülést, de ha más akadálya nincs, igyekezz megszerezni életed párját és jöhet a baba. Egy munkatársam még nem volt 18 (éppen érettségi után volt), amikor szült. Eredményes vállalkozásuk van a férjével, az egykori baba már 3 éve diplomás gyógytornász anyuka. Az ő babája 1 éves múlt.
2021. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
75%
Rám is egyik napról a másikra tört.. nem is múlt el. Végül elmondtam a páromnak, aki igazából örült neki és azóta már 8hós a kisbabânk🙂 de én 10évvel idősebb vagyok nálad
2021. okt. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!