Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A halál melyik formáját...

A halál melyik formáját fogadnátok el?

Figyelt kérdés

Én inkább lennék öngyilkos, mint hogy természetes halált haljak. Nincs halálvágyam, de sosem rémisztett meg az öngyilkosság. A természetes halál annál inkább. Az öngyilkosságban van valami vonzó, az, hogy szabadságodban követed el, és nem kényszeres. Ti hogy vagytok ezzel?

16/f



2021. nov. 19. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Mit szólnál ahhoz, hogy idős korodban egy reggel halva (kelnél fel) találnának? Semmi fájdalom.
2021. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor is az öngyilkosságot választanám
2021. nov. 19. 20:03
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Jól teszed! Csak nehogy mást gyilkolj.
2021. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem csak ettől lehet az ember legyőzhetetlen és halhatatlan lelki síkon(ez a lényeges)
2021. nov. 19. 20:50
 5/13 A kérdező kommentje:
Ettől lehet Isten
2021. nov. 19. 20:50
 6/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem jó a természetes halál.
2021. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
16%

Mondjuk a tízparancsolatból az 5-ik, hogy ne ölj, és mivel az öngyilkosság is emberölés, így kétlem hogy ettől a cselekedettől Isten lehetnél :D lelki síkon pedig mivel nem tudod megbánni a tetted így mész a pokolba.

Én ugyan nem vagyok vallásos, és az sem érdekel, hogy hogyan halsz meg ha eljön az idő, csak az istenezésed vicces nekem.

Amúgy nekem is megfelel a természetes halál.

2021. nov. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
7: Azt azért vágod, hogy zsidó és a keresztény istenképen kívül még létezik párszáz?
2021. nov. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7es én elutasítom az istenhitet. Istenre eszményként tekintek, amivé válni szerintem képes az ember.
2021. nov. 20. 00:52
 10/13 anonim válasza:
100%

Hm... mostanában sokat foglalkoztat a halál kérdése. Talán ,mert apukám nem rég halt meg és tudni szeretném ,hogy jobb neki jobb helyen van? Nem fáj már neki?

Beteg volt ezért ezt nem tartom természetes halálnak.

Úgyhogy nem választanám lehet nem sokat ,de 1 hónapot szenvedett.. ebben az esetben lehet én is öngyilkos lennék.

Apukám legjobb barátja kb 2 éve öngyilkos lett..

Ha közelebbről ismerve a tényt,mit élhettek át szerettei mikor megtalálták vajon a miénk mit élne át apukád, gyereked,nagy szüleid ..

Nem tudnám bántani őket de magamat sem hisz örökké élnék ha tudnék és örökké szeretném ha a szeretteim velem lennének.

Ezért sajnos ezt sem tudnám választani..

Ha kapnék egy esélyt,hogy válasszak csak szépen lehunynám a szemem egy gyönyörű fiatalkori állmomat álmodnám ahol még mindenki velem van, és az álmomban velük mennék és örökre velük lennék.

(25 éves nő vagyok Anya! Ez egy vélemény,remélem megtalálod benne a választ)

2021. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!